אודות

כל אירוע זקוק ליד מקצועית ונגיעה ייחודית המתאימה לו.
כשתזמינו אירוע מווליום הפקות - תהליך העבודה שלנו יחל בחשיבה משותפת אודות האירוע: מה מטרתו, מי קהל היעד, מה התוכן המתאים לו, מהי האוירה התואמת... ואיך כל העזרים הטכנים יעצימו את המטרות הללו - במסגרת תקציב האירוע.
יחד נבנה את המארז הנכון שילווה את התוכן, בצורה בה הם ישלימו האחד את השני, ויהוו יחד יחידה שלמה וייחודית המתאימה לכם.
לאחר התכנון המשותף יכנס הצוות המקצועי שלנו להילוך גבוה על מנת לדאוג לכל הפרטים, גדולים וקטנים כאחד.
נסיוננו רב השנים נותן לנו את היכולת להסתכל על האירוע בצורה מקיפה ולתכנן אותו עד הפרט האחרון על מנת להגיע מאורגנים ומוכנים לכל הפרטים והתרחישים.
בעזרת הקשרים העסקיים הרבים, אותם רכשנו לאורך השנים, אנחנו נותנים ללקוח מענה לכל תרחיש ובכדאיות כלכלית תוך דגש על חסכון בלוחות זמנים.
הצוות המסור של עובדי המשרד ערוך לתפעל בזמן אירוע מס' גורמים בו זמנית מבלי לפספס שום גורם צפוי או בלתי צפוי, ולהתנהל ברוגע, שליטה ומתוך שמחה, יצירתיות והתלהבות.
מזה שנים רבות אנו עוסקים בהפקת אירועים מתוך נטיה להתחבר לנושאים הקרובים ללבנו, ולכן ניתן לראות לצד ההפקות הגדולות המוזמנות אצלנו מעת לעת, כי הפקנו אירועים רבים בדגש על תכנים יהודיים, חברתיים וחינוכיים.
לשמחתנו גופים עמם החלנו לעבוד פונים אלינו שוב ושוב, ובחלקם ניתן למנות את משרד הרווחה, עיריית בני ברק, ג'ויינט - אשלים, מועצה אזורית גוש עציון, פורום מנכ"לי תאגידי המים והביוב, תנועת הנוער בני עקיבא, מכללה ירושלים ועוד.
אכפתיות ומסירות הם שם נרדף לווליום הפקות, ומרגע שקיבלנו אירוע לידינו, אנו נשקיע וניתן את כל הנשמה על מנת שהאירוע יהיה מוצלח.
נשמח להפגש ולתת לכם טעימה ממשפחת ווליום הפקות.